Jdi na obsah Jdi na menu
 


24.11.2005 Ponorka Olomouc + ZŠ Hálková, Lochni band
27.12.2005 Radíkov + ZŠ Hálková, Lochni band + další
15.04.2006
Restaurace na Rampě Olomouc + Zš Hálková a další
20.05.2006 Štemberk U Saphera + The cocots,Šrouby,Ne!budem 

24.06.2006 Bolelouc + The Cholesterols, Human Puppet
30.06.2006
Mohelnice + Planina, The Coccots, Zmetci, Zatrest..
05.07.2006
Uničov + Planina, Kokosass, Průmyslová smrt, Wrut
15.07.2006 Ponorka Olomouc + Zmetci, Náhradní program
29.07.2006 Recykl fest Nový Dvůr + R.A.F.,Session,Vision Days,Punk Floid.. a další
02.09.2006 Uničov čtverka + Kokosass, Krákorající pařez
23.09.2006 Olomouc AMC + The Fialky, Backfliping Dog, Fakt P.P.
25.11.2006 Hlušovice Kultůrák (oslava narozenin) + Krákorající pařez, Planina
24.02.2007 Olomouc S-klub + Degradace, Punkhart, Session, Sněženka a Machři.

07.04.2007 Kroměříž Včelka + Močopud,..
04.05.2007 Prostějov Blade + The Fialky, Prashivé Kombinézy
05.05.2007 Brno Melodka + The Fialky, Prashivé Kombinézy
19.05.2007 Olomouc Reaktor + Drunkey Monkeys
02.06.2007 Dalov (oslava narozenin) + Krákorající pařez, Fotoodpor..
24.08.2007 Legát Fest Unčovice + Zatrest,..
14.09.2007 AMC Olomouc + Konflikt (sk), Aurora (hu), Vision Days..
06.12.2007
Olomouc Mitril + Zatrest, Drunkey Monkeys (benefiční koncert)
12.12.2007 Praha Klub Kain + Experimentální jatka, In public ill
19.01.2008 Dalov + Oranžovej vykřičník, Krakorající pařez, Postmortem
25.01.2008 Olomouc AMC + Mad Pigs
, Zatrest, PNS, Climax
15.02.2008 Štemberk Sapher + Zatrest, Zlomenej Kaktus, Kopec šišek
28.03.2008 Morkovice u Kroměříže + Demolice baráku, Dirty Talking, The Breed,..

26.04.2008
Horní Loděnice + Zlomenej kaktus, Zakopeme pejSKA, Náhradní program

02.05.2008
Havířov Mučírna + the Neunikneš, Nový svět, Degradace, Zatrest

10.05.2008 Jindřichuv Hradec Lucky Pery + United Rebels
23.05.2008 Olomouc s-klub + Problem (sk), Empty hall of fame
14.06.2008
Žirovnice + Climax, Vision Days, X-Core

05.07.2008
Obědkovice + Sauria, Clotho
12.07.2008 Příkazy + Zatrest, Barockers
26.07.2008 Recykl Fest vol.3 + Anti Nowhere league (uk), Zóna A (sk), SPS, Čertůf punk..
29.08.2008 Štemberk Sapér + Noisewave, Kriminalität
05.09.2008
Jindřichuv Hradec Lucky Pery + Zatrest, Expandeer
24.10.2008
Chropyně: mix klub + the Fialky
31.10.2008
Prostějov Škorpion +
the Barockers, Delict, Krakorající pařez, Proces 4
23.05.2009 Šternberk Saper + Falešný obvinění, Rachot Petky, Fly
27.06.2009
Olomouc Sklub + Mad Pigs, Assasins, Delict, the Idiots

03.07.2009 Šumperk + the Idiots, Second Hand Band, Trubadoors Sphere, Fly, El.odpor
08.08.2009
Příkazy + Degradace, Zatrest, the Barockers, Delict, Dead Pope's Company,..

05.09.2009 Žirovnice + Assassins, Mad Pigs,.

21.11.2009 Bruntál

  

16.01.2010 Olomouc Doga + Restarts, Spínací Špendlík

V září bude opět koncert v Žirovnici.